Termék rendszerek
termékek
egészség- és környezetvédelem
Karrier
Mérnök szaktanácsadók az egész ország egész területére!
  • Munka területe: Magyarország
  • Rif.: 593
  • Funkció:Mérnök Szaktanácsadó

Szeretnél egy lendületes céltudatos csapat tagja lenni?
Szereted a kihívásokat?

Az olaszországi építőipari segédanyagokat gyártó Mapei S.p.A. magyarországi leányvállalata, a Mapei Kft. – 2015. egyik legjobb munkahelye Magyarországon -
folyamatosan bővülő csapatába keres mérnök szaktanácsadókat
az egész ország egész területére!

ELVÁRÁS:
·      Felsőfokú szakmai végzettség (Építész, vagy Építőmérnök)

ELŐNY:

  • Értékesítői gyakorlat

  • Építőipari, tervezői tapasztalat

  • Tervezői kapcsolatok

  • Más cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

FELADATOK:

  • Tervezők munkájának segítése

  • Szoros kapcsolattartás az építész tervezőkkel, szaktervezőkkel, hogy az építészterveken a lehető legszélesebb körben megjelenjenek a MAPEI termékei, műszaki megoldásai az általa kezelt földrajzi terület működő építészek munkáin.

Önéletrajzokat MAPEI KFT  2040 Budaörs, Pf.6. vagy allas@mapei.hu címekre kérjük elküldeni
Bejelentkezés
Jelszó *