systemguide
Produkter
Vårt miljøengasjement
Salg
Espen Bothner
Salgssjef Bygg Norge
Mob. +47 907 44 560
espen.bothner@mapei.no
----------------------
Odd Magnus Storbråten
Teknisk Support Pumpebiloperatører
Mob. +47 913 18 170
odd.magnus.storbraten@mapei.no
----------------------
Evy Østli
Salgssekretær
Mob. +47 915 55 094
evy.ostli@mapei.no
Region Øst-Norge
Espen Bothner
Regionssjef Øst-Norge
Mob. +47 907 44 560
espen.bothner@mapei.no
----------------------
Tore Karlsen
Teknisk selger Østfold
Mob. +47 974 95 901
tore.karlsen@mapei.no
----------------------
Kristin Gulliksen
Teknisk selger Hedmark/Oppland
Mob. +47 950 66 016
kristin.gulliksen@mapei.no
----------------------
Lena Keiserud
Teknisk selger region Øst
Mob. +47 924 65 787
l.keiserud@mapei.no
----------------------
Eirik Nilseng
Produktspesialist Sement- og herdeplastbaserte gulv
Mob. +47 904 00 701
eirik.nilseng@mapei.no
----------------------
Stein Åge Lysgård
Produktspesialist Gulvavretting Pumpebil
Mob. +47 415 22 690
stein.age.lysgard@mapei.no
----------------------
Øyvind Søgård
Produktspesialist Gulv
Mob. +47 913 52 635
oyvind.sogard@mapei.no
Region Sør-Norge
Viggo Breitve
Regionssjef Sør-Norge
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no
----------------------
Karl Alexander Kristensen
Teknisk selger Aust- og Vest-Agder
Mob. +47 907 64 566
alexander.kristensen@mapei.no
----------------------
Stian Waksvik
Teknisk selger Telemark og Vestfold
Mob. +47 413 39 658
s.waksvik@mapei.no
Region Vest-Norge
Viggo Breitve
Regionssjef Vest-Norge
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no
----------------------
Christian Espeseth
Teknisk selger Sogn og Fjordane/Hordaland
Mob. +47 476 73 500
christian.espeseth@mapei.no
----------------------
Livar Høgemark
Teknisk selger Rogaland
Mob. +47 950 78 400
livar.hogemark@mapei.no
----------------------
Kenneth Nilsen
Teknisk selger Sogn og Fjordane/Hordaland
Mob. +47 971 58 373
kenneth.nilsen@mapei.no
----------------------
Jon Anders Eide
Teknisk selger Sogn og Fjordane/Møre og Romsdal
Mob. +47 917 75 500
jon.anders.eide@mapei.no
Region Midt- og Nord-Norge
Viggo Breitve
Regionssjef Midt- og Nord-Norge
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no
----------------------
Jørn Eliassen
Teknisk selger Trøndelag
Mob. +47 479 03 319
j.eliassen@mapei.no
----------------------
Torben Sønvisen
Teknisk selger Nord-Norge
Mob. +47 906 03 467
torben.sonvisen@mapei.no
----------------------
Mapei AS Vallsetvegen 6 - 2120 Sagstua - Tlf +47 62 97 20 00 - Kundeservice: +47 62 97 20 20 - Faks: Kundeservice: +47 62 97 20 28 - post@mapei.no Cookie Policy Privacy Policy