Kontakt
MAPEI SK s.r.o. SLOVAKIA
Centrála a Sklad Ivanka pri Dunaji 
Adresa
Nádražná 39
900 28 Ivanka pri Dunaji - SLOVAKIA
Telefón
421-2-4020-4511
Email
Web
Spoločnosť zapísaná v OR Okr. súdu BA I., Vl. č. 23270/B
Bankové spojenie: Unicredit Bank, č. účtu: 1080086004/1111,
IČO: 35804131
IČ DPH: SK2020258405
VEDENIE 
GENERÁLNY MANAŽÉR
Ing. Miroslav Jaška

Mobil: + 421 907/773 539
Email: jaska@mapei.sk
LOGISTIKA 
MANAŽÉR LOGISTIKY
Martin Voltemár

Mobil: +421 905/418 556
Email: voltemar@mapei.sk
MANAŽÉR KVALITY 
MANAŽÉR KVALITY
Ing. Vladimír Máčalka

Mobil: + 421 907/789 838
Email: macalka@mapei.sk
MARKETING 
MANAŽÉR MARKETINGU
Stana Radivojevič

Mobil: +421 905/881 590
Email: radivojevic@mapei.sk
BRATISLAVSKÝ REGIÓN 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Robert Zadrabaj

Mobil: + 421 905/667 974
Email: zadrabaj@mapei.sk
TRNAVSKÝ KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Anton Malovec

Mobil: + 421 908 240 600
Email: malovec@mapei.sk
NITRIANSKY KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Michal Navrátil

Mobil: + 421 907/673 418
Email: navratil@mapei.sk
TRENČIANSKY KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Radovan Vido

Mobil: + 421 917/618 668
Email: vido@mapei.sk
ŽILINSKÝ KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Igor Kaštan

Mobil: + 421 905/881 417
Email: kastan@mapei.sk
BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Martin Kováčik

Mobil: + 421 915/783 969
Email: kovacik@mapei.sk
PREŠOVSKÝ KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Miroslav Lukáš

Mobil: + 421 915/728 065
Email: m.lukas@mapei.sk
KOŠICKÝ KRAJ 
OBCHODNO-TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Martin Čopko

Mobil: + 421/918 869 446
Email: copko@mapei.sk
PÔSOBNOSŤ PRE CELÚ SR 
OBCHODNO-TECHNINCKÝ PRACOVNÍK PRE PRÍSADY DO BETÓNU
Ing. Ján Fleischhacker

Mobil: + 421 918/242 217
Email: fleischhacker@mapei.sk
PRODUKTOVÝ MANAŽÉR PRE PODLAHOVÉ KRYTINY A SANÁCIE
Peter Joppek

Mobil: + 421 915/728 064
Email: joppek@mapei.sk
PRODUKTOVÝ MANAŽÉR PRE OBKLADY, DLAŽBY A ZATEPĽOVACIE SYSTÉMY
Mgr. Tomáš Jariabka

Mobil: + 421 917/403 600
Email: t.jariabka@mapei.sk
TECHNICKÝ MANAŽÉR
Ing. Stanislav Hošek

Mobil: + 421 907/773 538
Email: hosek@mapei.sk
MAPEI SK s.r.o. Nádražná 39 - 900 28 Ivanka pri Dunaji - Telefón 421-2-4020-4511 - office@mapei.sk
www.lexicon.it