MAPEPLAN
je nová řada syntetických hydroizolačních pásů, která je díky výjimečné technologii multikoextruze schopna poskytnout povrchy zaručující trvanlivost a výjimečné vlastnosti.

  

MAPEPLAN M
Hydroizolační PVC fólie pro ploché střechy
Mechanicky kotvená
Barva: vrchní vrstva světle šedá/spodní černá
UV ochrana
Vložka: polyester


 

MAPEPLAN B
Hydroizolační PVC fólie pro přitížení kačírkem, pod dlažbu na terče, balkony a zelené střechy
Barva: vrchní vrstva světle šedá/spodní černá
Vysoká ochrana proti mikroorganismům
Vložka: skelná


 

MAPEPLAN T AF
Syntetická hydroizolační fólie vyrobená procesem koextruze, vyztužená nosnou vložkou ze skelných vláken, kašírovaná ze spodní strany netkanou polyesterovou textilií hmotnosti 300g/m2.
Používá se jako hydroizolace plochyých střech, stabilizovaná k podkladu celoplošným lepením.


 

MAPEPLAN T WT
Jedná se o hydroizolační fólii na bázi termoplastických polyolefinů (TPO) se zabudovaným skleněným rounem a vysokou stabilitou proti UV záření pro vytvoření přírodních jezer.


 

MAPEPLAN TB
Syntetická hydroizolační fólie vyráběná procesem koextruze, vyztužená nosnou vložkou ze skelných vláken. Fólie se používá jako hydroizolace střech stabilizovaná k podkladu přitížením. Vrstvami pro stabilizaci a zakrytí mže být násyp kameniva nebo zeminy ( vegetační střechy ), dlažba atd. Používá se také pro provádění svislých lemů a celoplošně lepených menších ploch vystavených povětrnostním vlivům.


 

MAPEPLAN TM
Syntetická hydroizolační fólie vyráběná procesem koextruze, vyztužená polyesterovou síťovinou. Fólie se používá jako hydroizolace pro mechanicky kotvené ploché i šikmé střechy aplikace. Používá se také pro provádění svislých lemů vystavených povětrnostním vlivům.


 

MAPEPLAN UG
syntetická PVC-P fólie, vyrobená vícenásobnou extruzí. Je vyráběna pouze z nejkvalitnejších surovin. Mapeplan® UG je jednovrstvá nevyztužená hydroizolacní fólie spovrchovou signální vrstvou. Mapeplan® UG odpovídá použití v souladu s požadavky norem EN 13967– fólie proti vlhkosti a tlakové vodě EN 13491 – vlastnosti požadované pro použití jako hydroizolace při stavbě tunelu a podzemních staveb.
Lze ji také použít jako účinnou bariéru proti pronikání radonu dle normy CSN 73 0601– Ochrana staveb proti radonu z podloží.
 


Hydroizolační membrány

Tradiční elastomerické a plastomerické hydroizolační pásy, fólie pro speciální použití, parotěsné zábrany,
fólie proti prorůstání kořenů, fólie proti prostupu radonu, kovovou fólií povrstvené ochranné krytiny.

Samolepicí hydroizolační membrány ADESO®

ADESO® je dobře známou značkou na evropském a americkém trhu již více než 20 let, charakteristickou jako nejlépe fungující samolepicí fólie s nejlepšími vlastnostmi částečně z důvodu exkluzivních patentů jako FASTLap®, SEALLap®, MSS, MVACC, APP a SBS Dual Compound™. Na celém světě bylo vyrobeno a prodáno více než 100 milionů m2.

Hydroizolační mebrány s technologií Reoxthene®


REOXTHENE TECHNOLOGY® je revoluční technologie vyvinutá výzkumnými a vývojovými laboratořemi POLYGLASS a MAPEI, která mění tradiční techniky míchání a výroby hydroizolačních pásů s vyšším
obsahem směsi polymerového bitumenu (až o 30% více) a snížením hmotnosti až o 40%. Díky technologii REOXTHENE®, můžeme dnes vyrobit pásy o tloušťce 4 mm s hmotností do 29 kg (role 10m).

Systémy pro tepelnou a akustickou izolaci

Tato řada zahrnuje různé druhy izolačních materiálů (jako je expandovaný polystyren, extrudované výrobky, polyuretanová a minerální vlákna) průmyslově vrstvených s olymerbitumenovou vrstvou za účelem výroby hydroizolace a tepelné izolace v jednom pracovním kroku.
Do tohoto sortimentu patří i výrobky SONIC, což je modulární systém membrán na tepelnou a akustickou izolaci podlah, tato řada se skládá ze čtyř různých výrobků: SONIC PANEL, SONIC ROLL, SONIC DOOR a SONIC BAND SMART.

Střešní a hydroizolační syntetické pásy

Mapeplan® PVC-P a Mapeplan® T FPOMAPEPLAN® je nová řada syntetických hydroizolačních pásů, která je díky výjimečné technologii multikoextruze schopna poskytnout povrchy z PVC-P a FPO zaručující trvanlivost a výjimečné vlastnosti. Jednou z nejdůležitějších základních vlastností povrchů MAPEPLAN® je jejich výborná zpracovatelnost a svařitelnost. Tepelné svařování zahrnuje opravdové a dokonalé sloučení a spojení molekulárních řetězců a poskytuje odolnost proti vodním nárazům a mechanickému namáhání. S hydroizolačním systémem MAPEPLAN® je možné vytvořit zcela hermeticky “souvislou” hydroizolaci střech inženýrských a občanských staveb.

Speciální výrobky

Řada speciálních doplňkových výrobků zahrnuje bitumenové a epoxidové primery ke zvýšení přídržnosti, akrylové a bitumenové tekuté membrány, probarvené ochranné nátěry, bílé nátěry s vysokou odrazivostí, lepidla a lepicí pásky, asfalt, ochranné a odtokové systémy, syntetické podložky proti prostupu vodních par, paropropustné membrány, systémy na ošetření azbestocementu, bitumenové šindely a různé další příslušenství.
 
 

Pro více informací o výrobcích stačí vyplnit formulář
Odeslat
MAPEI, spol. s r.o. Smetanova 192/33 - Olomouc - Hodolany, 779 00 - Telefon +420 585 201 151 - Fax +420 585 227 209 - info@mapei.cz
www.lexicon.it