Nawierzchnia kortu centralnego, na którym podczas FED CUP Zielona Góra rozegrane zostaną m.in. wszystkie mecze Polek, wykonana została w technologii MAPEI.
System MAPECOAT TNS REMOVE to rozwiązanie, które pozwala na wielokrotne przenoszenie i montaż profesjonalnego kortu tenisowego w różnych obiektach, z zachowaniem parametrów technicznych nawierzchni wymaganych przez zawodowców.
ROZWIĄZANIA MAPEI DLA OBIEKTÓW I INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ


PRZENOŚNE KORTY TENISOWE I BOISKA
Mapecoat TNS Remove

Wielowarstwowy system na bazie żywic akrylowych w dyspersji wodnej do wielokrotnego użytku z możliwością łatwego demontażu i ponownego ułożenia. Stosowany w połączeniu ze wzmocnioną włóknami matą PVC tworzy nawierzchnię przeznaczoną zarówno do profesjonalnych kortów tenisowych, jak i wielofunkcyjnych obiektów sportowych wewnątrz i na zewnątrz.


STACJONARNE KORTY TENISOWE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
Mapecoat TNS Professional


Wielowarstwowy system na bazie żywic akrylowych w dyspersji wodnej. Stosowany do wykonywania nawierzchni na profesjonalnych kortach tenisowych zewnętrznych i wewnętrznych.


BOISKA WIELOFUNKCYJNE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
Mapecoat TNS Multisport Comfort

Wielowarstwowy system o podwyższonej elastyczności na bazie żywic akrylowych w dyspersji wodnej. Stosowany w połączeniu z matą z granulatu gumowego. Do wykonywania nawierzchni w halach sportowych oraz na wielofunkcyjnych boiskach wewnątrz i na zewnątrz.


ŚCIEŻKI ROWEROWE
Mapecoat TNS Urban

Barwiona powłoka na bazie żywic akrylowych w dyspersji wodnej oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy. Do pokrywania powierzchni dróg rowerowych i innych nawierzchni miejskich.
Mapei Polska Sp. z o.o. ul. Gustawa Eiffela 14 - 44-109 Gliwice - Telefon 48 (32) 775-44-50 - Fax 48 (32) 775-44-71 - info@mapei.pl Polityke Cookie Polityka Prywatnosci