Teknisk support

Vi er alltid tilgjengelig for kundene våre, både før, under og etter prosjektets gjennomføring.
Mapeihjelpen

Mapeihjelpen er en svartjeneste som gir rask hjelp med tekniske spørsmål, til deg som er forhandlerarkitektutførende håndverker eller entreprenør. Tjenesten bemannes av et dedikert serviceteam med kompetanse og erfaring spesielt innen Mapeis byggprodukter.

Du er velkommen til å ringe Mapeihjelpen direkte, på telefon 08715 mellom klokken 08.00 og 16.00.

Du kan også sende inn tekniske spørsmål på teamets egen e-postadresse: teknisk@mapei.no



Privatpersoner
 oppfordres til å ta kontakt med en av våre forhandlere:

 

icon-team-brand

Kontakt våre tekniske spesialister og konsulenter

Mapei tilbyr teknisk hjelp og installasjonsveiledning fra høyt kvalifiserte og spesialiserte teknikere med kompetanse på alle fagområder.
Mapeis eksperter har kunnskapen til å veilede våre kunder og samarbeidspartnere i korrekt bruk av Mapeis produkter og er tilgjengelige for å svare på enhver teknisk forespørsel.

 

Eugen Amandus Øiongen
Applikasjonstekniker Fasade

Mob. +47 916 57 374
E-post: amandus.oiongen@mapei.no

 

Erik Gabrielsen
Produktspesialist Sement- og herdeplastbaserte gulv

Mob. +47 918 79 800
E-post: erik.gabrielsen@mapei.no

 

Stein Åge Lysgård
Teknisk salg Gulvavretting Pumpebil

Mob. +47 415 22 690
E-post: stein.age.lysgard@mapei.no

 

Eirik Nilseng
Teknisk salg Sement- og herdeplastbaserte gulv

Mob. +47 904 00 701
E-post: eirik.nilseng@mapei.no

 

Odd Magnus Storbråten
Teknisk Support Pumpebiloperatører

Mob. +47 913 18 170
E-post: odd.magnus.storbraten@mapei.no

 

Alf Ruud
Produktspesialist Byggkeramikk

Mob. +47 907 66 970
E-post: alf.ruud@mapei.no

 

Øyvind Søgård
Teknisk salg Gulv

Mob. +47 913 52 635
E-post: oyvind.sogard@mapei.no

 

Tor Viggo Moen
Produktspesialist Byggkeramikk

Mob. +47 916 73 568
E-post: t.moen@mapei.no

 

Bjarne Ruud
Produktspesialist Bygg & Anlegg

Mob. +47 907 66 921
E-post: bjarne.ruud@mapei.no

 

Hold kontakten

Meld deg på nyhetsbrevet vårt for å få siste nytt fra Mapei