Termék rendszerek
termékek
egészség- és környezetvédelem
Elérhetőségek
Mapei Kft HUNGARY
see on Google Maps
Központ és raktár - vevőkiszolgálás hétköznap 7:00-15:00 
Cím
Sport Utca 2
2040 Budaörs - HUNGARY
Telefonszám
36-23-501670
Fax
36-23-501666
Email
URL
see on Google Maps
Gyár és raktár - vevőkiszolgálás: hétköznap 7:00-16:00 
Cím
Külterület 063/15
2038 Sóskút - HUNGARY
Telefonszám
36-23-560515
Fax
36-23-560522
Email
URL
Felsővezetés 
Markovich Béla
Ügyvezető
Kopacz Tamás
Termelési Osztály
Szautner Csaba
Kereskedelmi Osztály
Tóth Csaba
Értékesítési Osztály
Nagy Lenke
Pénzügyi és Számviteli Osztály
Molnár Mónika
Szervezeti Osztály
Pálfy Levente
Marketing Osztály
Mészáros Szilvia
PR és Új Partner Osztály
Lovász Csaba
Minőségirányítási vezető
 
Kerényi András
Kontroller
Sereg István
Termékfelelősi osztályvezető
Kovács Szilárd
Alkalmazástechnikai osztályvezető
Szaktanácsadás, műszaki információk 
Fehér Zita
Központi szaktanácsadó - 06 23 449 600 - 7.00-tól - 15.20-ig hívható, szaktanacs@mapei.hu
Budapest és Pest megye 
Nagy László
Területi vezető - +36 30 206 6751, Nagy.Laszlo@mapei.hu
Tari Szabolcs
(4; 5; 6; 13; 15; 16 (É-K Pest megye - Dunától a 31-es útig)
Garay Gergely
+36 30 257-4217, Garay.Gergely@mapei.hu (10; 14; 17; 18; 19; 20; 23 (K Pest megye - 31-es úttól az M5-ig)
Szemenyei Zsolt
+36 30 508 2864, zs.szemenyei@mapei.hu- Generálkivitelezői kapcsolattartó- (Budafok, 22 (D-NY Pest megye - 51-es úttól az M7-ig)
Hugyecsek György
+36 30 532-5856, hugyecsek.gyorgy@mapei.hu (1; 2; 3; 11; 12 (É-NY Pest megye - Dunától az M7-ig)
Lakatos Zsolt
+36 30 257 4219, lakatos.zsolt@mapei.hu (Csepel; 7; 8; 9; 21 (D Pest megye - M5-től az 51-es útig)
Bíró István
+36 30 221 8957 - biro@mapei.hu - szakértékesítő - melegburkolat és ipari padló
Bálint Tibor
+36 30 524 3232 - Balint.Tibor@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Ladics József
+36 30 466 3128 - j.ladics@mapei.hu- Polyglass, Bp. és Pest megye
Értékesítők: Keleti régió 
Pavelka Ádám
Területi vezető, Kelet Magyarország
Farkas András
+36 30 813 6636 - farkas.andras@mapei.hu -Szabolcs megye
Nagy Gábor
+36 30 641 9501 - nagy.gabor@mapei.hu - Borsod megye
Orosz Andor
+36 30 278 8543 - orosz.andor@mapei.hu - Békés megye
Majoros Attila
+36 30 257 4218 - a.majoros@mapei.hu - Értékesítő Nógrád + Heves
Szénás Krisztián
+36 30 418 4381 - szenas.krisztian@mapei.hu - Hajdú-Bihar megye
Kiss Adrienn
+36 30 265 5310 - kiss.adrienn@mapei.hu - Jász-Nagykun-Szolnok megye
 
Hadházi István
+36 30 436 1605 - Hadhazi.Istvan@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Fülep Attila
+36 20 269 5295 - a.fulep@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Kelet-Magyarország
Értékesítők: Déli régió 
Stamler Szabolcs
Területi vezető, Dél Magyarország
Tarrósi Péter
06 30 934 8272 - p.tarrosi@mapei.hu - Somogy és Tolna megye
Mándity Zoltán
+3630 683 2710 - z.mandity@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Dél-Magyarország
Schüszler Miklós
+36 30 635 8127 - schuszlerm@mapei.hu - Csongrád megye
Takács László
Baranya megye - 06 30 830 5814 - takacs.laszlo@mapei.hu
Moretti Szabina
+36 20 509 1445 - sz.moretti@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Kósa Viktor
+36 30 823 5803 - v.kosa@mapei.hu - Értékesítő Bács - Kiskun megye
Értékesítők: Nyugati régió 
Területi vezető: Dunai Zsolt
06 30 436 1607 - Dunai.Zsolt@mapei.hu
Horváth Roland
Vas megye - 06 30 228 4013- horvath.roland@mapei.hu
Fleisz Júlia
Győr-Moson-Sopron megye - 06 30 830 5815 - Fleisz.Julia@mapei.hu
Juhász Mihály
Fejér megye - 06 30 328 1950 - juhasz.mihaly@mapei.hu
Doma András
Veszprém megye - 06 30 429 3160 - doma.andras@mapei.hu
Gayerné Nagy Nárcisz
Komárom-Esztergom megye - 06 30 532 7655 - nagy.narcisz@mapei.hu
Marton Zsolt
Zala megye - 06 20 509 0868 - marton.zsolt@mapei.hu
Dróth Tamás
Betonadalékszer - 06 30 969 9104 - droth.tamas@mapei.hu
Vajda Tamás
+36 20 232 5980 - t.vajda@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Nyugat-Magyarország
 
Kovács Gábor
+36 20 509 1620 - Kovacs@Gabor@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Termékfelelősök 
Jankovics István
Tervezői felelős - jankovics.istvan@mapei.hu
Novák Péter
Hideg- és melegburkolatok - novak.peter@mapei.hu
Nagy Sándor
Építéskémia, tömítőanyagok és ipari padlóbevonatok termékfelelős - nagy.sandor@mapei.hu
Pozsgai Szilárd
Építéskémia és finishing - pozsgai.szilard@mapei.hu
Ipacs András
Vízszigetelések - ipacsa@mapei.hu
Horváth Ervin
Lemezes vízszigetelések Szaktanácsadó +36 20 285 5911 - Horvath.Ervin@mapei.hu
Miklós Csaba
Betonadalékszer - mikloscs@mapei.hu
Alkalmazástechnikusok 
Ambrus Bálint
Alkalmazástechnikus - Nyugat-Magyarország - +3620 5272903
Bogár Bertold
Alkalmazástechnika Kelet-Magyarország - 06 30 505 6051
Hajdu Attila
Alkalmazástechnika - Budapest / Pest megye- 06 30 372 9579
Szimet Ferenc
Alkalmazáztechnika - Budapest / Pest megye - 06 30 528 7538
Hebling László
+36 30 415 7914 - Hebling.Laszlo@mapei.hu - Nyugat-Magyarország
Műszaki szakértők 
Borda Tamás
Műszaki szakértő - Budapest / Pest megye - 06 30 676 7772
Kis László
Műszaki szakértő - Kelet-Magyarország - 06 30 363 0051
Tarnai László
Műszaki szakértő - Nyugat-Magyarország - 06 20 231 2450
Szakmai Előadók 
Juhász-Nagy János
Szakmai előadó - 06 30 205 3753
Wágner Gergő
Alkalmazástechnika - 06 20 429 3643
Egyéb területek 
Márton László
DIY manager - 06 30 289-3643 - marton.laszlo@mapei.hu
Cseh Árpád
DIY polcszervíz - 06 30 389-6237 - cseh.arpad@mapei.hu
Bene Beatrix
+36 30 244 8597 - bene.beatrix@mapei.hu - Közlekedési és mélyépítési értékesítő
Küzmös Csaba
+36 30 383 7698 - Kuzmos@mapei.hu - szakértékesítő - felületi bevonatok
Mapei Kft Sport Utca 2 - 2040 Budaörs - Telefonszám 36-23-501670 - Fax 36-23-501666 - mapei@mapei.hu Cookie Policy Privacy Policy