Termék rendszerek
termékek
egészség- és környezetvédelem
Elérhetőségek
Mapei Kft HUNGARY
Székház 
Cím
Sport Utca 2
2040 Budaörs - HUNGARY
Telefonszám
36-23-501670
Fax
36-23-501666
Email
URL
Gyár és raktár - vevőkiszolgálás: hétköznap 7:00-16:00 
Cím
Külterület 063/7
2038 Sóskút - HUNGARY
Telefonszám
36-23-560515
Fax
36-23-560522
Email
URL
Cégvezetők 
Ügyvezető
Markovich Béla
Termelési Osztály
Kopacz Tamás
Kereskedelmi Osztály
Szautner Csaba
Értékesítési Osztály
Tóth Csaba
Pénzügyi és Számviteli Osztály
Nagy Lenke
Szervezeti Osztály
Molnár Mónika
Marketing Osztály
Pálfy Levente
PR és Új Partner Osztály
Mészáros Szilvia
Lovász Csaba
Minőségirányítási vezető
Szaktanácsadás, műszaki információk 
Központi szaktanácsadó
Fehér Zita - 40/462-734 (helyi hívási díjjal hívható hétköznap 7.00-tól - 15.20-ig), szaktanacs@mapei.hu
Szaktanácsadás építészeknek
Jankovics István 30/919-6742, jankovics.istvan@mapei.hu
Budapest és Pest megye 
Nagy László
Területi vezető
Gerencsér Ádám
36 30 395-7429, gerencser.adam@mapei.hu (4; 5; 6; 13; 15; 16 (É-K Pest megye - Dunától a 31-es útig)
Garay Gergely
36 30 257-4217, Garay.Gergely@mapei.hu (10; 14; 17; 18; 19; 20; 23 (K Pest megye - 31-es úttól az M5-ig)
Litauszky Ádám
36 20 264-2640, litauszky.adam@mapei.hu (Budafok, 22 (D-NY Pest megye - 51-es úttól az M7-ig)
Hugyecsek György
36 30 532-5856, hugyecsek.gyorgy@mapei.hu (1; 2; 3; 11; 12 (É-NY Pest megye - Dunától az M7-ig)
Lakatos Zsolt
36 30 257-4219, lakatos.zsolt@mapei.hu (Csepel; 7; 8; 9; 21 (D Pest megye - M5-től az 51-es útig)
Bíró István
+36 30 221 8957 - biro@mapei.hu - szakértékesítő - melegburkolat és ipari padló
Bálint Tibor
+36 30 524 3232 - Balint.Tibor@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Értékesítők: Keleti régió 
Pavelka Ádám
Területi vezető, Kelet Magyarország
Farkas András
Szabolcs megye - 06 30 813 6636 - farkas.andras@mapei.hu
Nagy Gábor
Borsod megye - 06 30 641 9501 - nagy.gabor@mapei.hu
Orosz Andor
Békés megye - 06 30 278 8543 - orosz.andor@mapei.hu
Helyes Bea
Nógrád megye, Heves megye - 06 30 257 4218 - helyes.bea@mapei.hu
Szénás Krisztián
Hajdú-Bihar megye - 06 30 418 4381 - szenas.krisztian@mapei.hu
Kiss Adrienn
Jász-Nagykun-Szolnok megye - kiss.adrienn@mapei.hu - 06 30 265 5310
Bartos Ferenc
Betonadalékszer - 06 30 335 5565 - bartos.ferenc@mapei.hu
Küzmös Csaba
+36 30 383 7698 - Kuzmos@mapei.hu - szakértékesítő - melegburkolat és ipari padló
 
Hadházi István
+36 30 436 1605 - Hadhazi.Istvan@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Értékesítők: Déli régió 
Stamler Szabolcs
Területi vezető - 06 20 432 5367 - Stamler.szabolcs@mapei.hu
Schüszler Miklós
Csongrád megye - 06 30 635 8127 - schuszlerm@mapei.hu
Takács László
Baranya megye - 06 30 830 5814 - takacs.laszlo@mapei.hu
Nagy Antal
+36 30 538 0312 - Nagy.Antal@mapei.hu - szakértékesítő - melegburkolat és ipari padló
Varga Szabina
+36 20 509 1445 - varga.szabina@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Értékesítők: Nyugati régió 
Területi vezető: Dunai Zsolt
06 30 934 8272 - Dunai.Zsolt@mapei.hu
Horváth Roland
Vas megye - 06 30 436 1607 - horvath.roland@mapei.hu
Mesterházy Péter
Győr-Moson-Sopron megye - 06 30 830 5815 - mesterhazy.peter@mapei.hu
Juhász Mihály
Fejér megye - 06 30 328 1950 - juhasz.mihaly@mapei.hu
Doma András
Veszprém megye - 06 30 429 3160 - doma.andras@mapei.hu
Gayerné Nagy Nárcisz
Komárom-Esztergom megye - 06 30 532 7655 - nagy.narcisz@mapei.hu
Marton Zsolt
Zala megye - 06 20 509 0868 - marton.zsolt@mapei.hu
Dróth Tamás
Betonadalékszer - 06 30 969 9104 - droth.tamas@mapei.hu
Horváth Ervin
+36 20 285 5911 - Horvath.Ervin@mapei.hu - szakértékesítő - vízszigetelés
 
Hebling László
+36 30 415 7914 - Hebling.Laszlo@mapei.hu - szakértékesítő - melegburkolat és ipari padló
Kovács Gábor
+36 20 509 1620 - Kovacs@Gabor@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések
Termékfelelősök 
Sereg István
termékfelelősi osztályvezető
Novák Péter
Hideg- és melegburkolatok - 06 30 203 0579 - novak.peter@mapei.hu
Nagy Sándor
Építéskémia, tömítőanyagok és ipari padlóbevonatok termékfelelős - 06 20 234 8341 - nagy.sandor@mapei.hu
Pozsgai Szilárd
Építéskémia és finishing - 06 20 509 1308 - pozsgai.szilard@mapei.hu
Ipacs András
Vízszigetelések - 06 30 708 2561 - ipacsa@mapei.hu
Miklós Csaba
Betonadalékszer - 06 30 655 4045 - mikloscs@mapei.hu
Egyéb területek 
Márton László - DIY manager
06 30 289-3643 - marton.laszlo@mapei.hu
Cseh Árpád - DIY polcszervíz
06 30 389-6237 - cseh.arpad@mapei.hu
Fleisz Júlia
06 20 384 9038 - Fleisz.Julia@mapei.hu - Új partner menedzser
Mapei Kft Sport Utca 2 - 2040 Budaörs - Telefonszám 36-23-501670 - Fax 36-23-501666 - mapei@mapei.hu
www.lexicon.it