Mapei Kft.

Keresse fel a Mapei Kft. telephelyeit, küldjön üzenetet vagy lépjen kapcsolatba velünk telefonon.

Termékeink értékesítése 2021-től a sóskúti és budaörsi telephelyeinken

Budaörs

Központ és raktár
vevőkiszolgálás: hétköznap 7:00 - 15:00

Cím: 2040 Budaörs, Sport Utca 2.
Telefonszám: +36 23 501670
Fax: +36 23 501666
Email: mapei@mapei.hu

 

Sóskút

Gyár és raktár
vevőkiszolgálás: hétköznap: 7:00 - 16:00

Cím: 2038 Sóskút, Külterület 063/15
Telefonszám: +36 23 560515
Fax: +36 23 560522
Email: megrendeles@mapei.hu

 

Szaktanácsadás, műszaki információk

Központi szaktanácsadó +36 23 501 674

7:00-tól - 15:20-ig hívható, szaktanacs@mapei.hu

Szerződéssel rendelkező partnereink részére webes rendelési rendszer technikai segítségnyújtás

Horváth János
Projekt felelős +36203849038

 
 

Szerződéssel rendelkező partnereink részére logisztikai adatszogáltatások

(pl: készletinformáció, áruátvételi információ, rendeléssel-szállítással kapcsolatos információ, termék kiszerelésével kapcsolatos információ, fuvarozó elérhetősége.)

+36 30 548 7385
+36 20 536 0413
+36 30 328 1922
+36 20 536 0428

Értékesítők

Budapest és Pest megye

Szemenyei Zsolt
Területi vezető - zs.szemenyei@mapei.hu

Tari Szabolcs
+36 30 395 7429, sz.tari@mapei.hu - Budapest IV, XV, XIII. kerület Váci úttól nyugatra, ÉK Pest megye Gödöllőig

Garay Gergely
+36 30 257 4217, Garay.Gergely@mapei.hu - Budapest X, XIX, XX, XXIII kerület, DK Pest 4-es főúttól délre Alsónémediig

Habling Károly
+36 20 264 2640, k.habling@mapei.hu - Budapest XI, XXII. Kerület, DNy Pest megye Sóskútig

Kelen Béla
+ 36 30 206 6751, b.kelen@mapei.hu - Budapest I., XII. kerület, Ny Pest megye Biatorbágytól Tinnye-ig

Hugyecsek György
+36 30 532 5856, hugyecsek.gyorgy@mapei.hu - Budapest II, III. kerület, ÉNy Pest megye Piliscsabáig

Lakatos Zsolt
+36 30 257 4219 - lakatos.zsolt@mapei.hu - Budapest VIII., IX., XXI. Ker. D Pest megye

Bíró István
+36 30 221 8957 - biro@mapei.hu - Országos melegburkolat és ipari padló szakértő

Ladics József
+36 30 466 3128 - j.ladics@mapei.hu - Budapest V., VI., VII., XIV., XVI., XIII. kerület Váci úttól keletre

Turnai Dániel
+36 20 373 8453 - d.turnai@mapei.hu - Budapest XVII, XVIII. K Pest megye 4-es főúttól északra Isaszegig

Sütő-Kreisz Valentina+36 20 408 1857 - v.suto@mapei.hu - Betonadalékszer

Kelet - Magyarország

Pavelka Ádám

Területi vezető

Farkas András
+36 30 813 6636 - farkas.andras@mapei.hu -Szabolcs megye

Nagy Gábor

+36 30 641 9501 - nagy.gabor@mapei.hu - Borsod megye

Orosz Andor
+36 30 278 8543 - orosz.andor@mapei.hu - Békés megye 

Majoros Attila

+36 30 257 4218 - a.majoros@mapei.hu - Értékesítő Nógrád + Heves

Szénás Krisztián
+36 30 418 4381 - szenas.krisztian@mapei.hu - Hajdú-Bihar megye

Kiss Adrienn 

+36 30 265 5310 - kiss.adrienn@mapei.hu - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Hadházi István
+36 30 436 1605 - Hadhazi.Istvan@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések, festékek - homlokzati hőszigetelések

Dél - Magyarország

Stamler Szabolcs

Területi vezető

Tarrósi Péter
+36 30 934 8272 - p.tarrosi@mapei.hu - Somogy és Tolna megye 

 

Schüszler Miklós
+36 30 635 8127 - schuszlerm@mapei.hu - Csongrád megye

Takács László

Baranya megye - 06 30 830 5814 - takacs.laszlo@mapei.hu

Kósa Viktor

+36 30 823 5803 - v.kosa@mapei.hu - Értékesítő Bács - Kiskun megye

Nyugat - Magyarország

Dunai Zsolt
Területi vezető

Fleisz Júlia
+36 30 830 5815 - Fleisz.Julia@mapei.hu - Győr-Moson-Sopron megye

Juhász Mihály 

+36 30 328 1950 - juhasz.mihaly@mapei.hu - Fejér megye

Doma András
+36 30 429 3160 - doma.andras@mapei.hu - Veszprém megye

Gayerné Nagy Nárcisz 

+36 30 532 7655 - nagy.narcisz@mapei.hu - Komárom-Esztergom megye

Marton Zsolt
+36 20 509 0868 - marton.zsolt@mapei.hu - Zala megye

Samu László
+36 20 509 0868 - l.samut@mapei.hu - Vas megye

 

 

 

Alkalmazástechnika

 

Nyugat - Magyarország

Ambrus Bálint - +36 20 5272903

Hebling László - +36 30 415 7914

Wágner Gergő - +36 20 429 3643

Tarnai László - Tarnai.Laszlo@mapei.hu


Budapest, Pest megye

Szimet Ferenc - +36 30 528 7538

Soltész János- +36 20 408 4408

Borda Tamás - borda.tamas@mapei.hu

Kelet - Magyararország

Balázs Péter - +36 20 233 9835

Kis Péter - +36 20 234 1637

Kis László - Kis.Laszlo@mapei.hu

Dél - Magyararország

Bogár Bertold - +36 30 505 6051

Termékfelelősök

 

Novák Péter - Hideg- és melegburkolatok

Ipacs András - Vízszigetelések

Horváth Ervin - Vízszigetelések szaktanácsadó

Miklós Csaba - Betonadalékszer

Gulyás Gergő - Homlokzati hőszigetelések és festékek

Nagy Sándor - ipari padló, sportbevonatok és tömítőanyagok

Dr. Rajnai Eszter - Építéskémia termékfelelős - e.rajnai@mapei.hu

Küzmös Csaba - ipari padló és sportbevonatok szakértékesítő - kuzmos@mapei.hu

Dróth Tamás - Betontechnológiai szaktanácsadó

Építész, mérnök szaktanácsadó

 

Fülep Attila

Kelet-Magyarország +36 20 269 5295 - a.fulep@mapei.hu

Mándity Zoltán

Dél-Magyarország +3630 683 2710 - z.mandity@mapei.hu

Vajda Tamás

Nyugat-Magyarország +36 20 232 5980 - t.vajda@mapei.hu

Bendicsek Anna

Budapest és Pest megye +36 20 361 5723 - a.bendicsek@mapei.hu

Egyéb területek

Márton László
DIY manager - +36 30 289 3643 - marton.laszlo@mapei.hu

Cseh Árpád
DIY polcszervíz - +36 30 389 6237 - cseh.arpad@mapei.hu

Felsővezetés

Markovich Béla - Ügyvezető

Kopacz Tamás - Termelési osztály 

Szautner Csaba - Kereskedelmi osztály

Nagy Lenke - Pénzügyi és Számviteli osztály

Pálfy Levente - Marketing osztály

Mészáros Szilvia - PR és Kommunikációs osztály

Lovász Csaba - Minőségirányítási osztály

Sereg István - Termékfelelősi osztály

Kovács Szilárd - Alkalmazástechnikai osztály

Hula-Déri Kitti - Szervezeti osztály

Szaktanács kérés felmerülő szakmai problémák esetén 

Adatvédelmi nyilatkozat

Maradjon kapcsolatban velünk

Iratkozzon fel hírlevelünkre, így nem marad le a Mapei friss híreiről