Mapei Kft.

Keresse fel a Mapei Kft. telephelyeit, küldjön üzenetet vagy lépjen kapcsolatba velünk telefonon.

Budaörs

Központ és raktár
vevőkiszolgálás: hétköznap 7:00 - 15:00

Cím: 2040 Budaörs, Sport Utca 2.
Telefonszám: +36 23 501670
Fax: +36 23 501666
Email: mapei@mapei.hu

 

Sóskút

Gyár és raktár
vevőkiszolgálás: hétköznap: 7:00 - 16:00

Cím: 2038 Sóskút, Külterület 063/15
Telefonszám: +36 23 560515
Fax: +36 23 560522
Email: megrendeles@mapei.hu

 

Felsővezetés

Markovich Béla - Ügyvezető

Kopacz Tamás - Termelési Osztály 

Szautner Csaba - Kereskedelmi Osztály

Tóth Csaba - Értékesítési Osztály

Nagy Lenke - Pénzügyi és Számviteli Osztály

Molnár Mónika - Szervezeti Osztály

Pálfy Levente - Marketing Osztály

Mészáros Szilvia - PR és Új Partner Osztály

Lovász Csaba - Minőségirányítási vezető

Kerényi AndrásKontroller

Sereg István - Termékfelelősi osztályvezető

Kovács Szilárd - Alkalmazástechnikai osztályvezető

 

 

Építész, mérnök szaktanácsadó

Sütő-Kreisz Valentina

Budapest és Pest megye +36 20 361 5723 - v.suto@mapei.hu

Fülep Attila

Kelet-Magyarország +36 20 269 5295 - a.fulep@mapei.hu

Mándity Zoltán

Dél-Magyarország +3630 683 2710 - z.mandity@mapei.hu

Vajda Tamás

Nyugat-Magyarország +36 20 232 5980 - t.vajda@mapei.hu

Jankovics István

Tervezői felelős +36 30 919 674 - jankovics.istvan@mapei.hu

Termékfelelősök

Novák Péter
Hideg- és melegburkolatok - novak.peter@mapei.hu

Nagy Sándor 

Építéskémia, tömítőanyagok és ipari padlóbevonatok termékfelelős - nagy.sandor@mapei.hu

Pozsgai Szilárd
Építéskémia és finishing - pozsgai.szilard@mapei.hu

Ipacs András 

Vízszigetelések - ipacsa@mapei.hu

Horváth Ervin
Lemezes vízszigetelések Szaktanácsadó - Horvath.Ervin@mapei.hu

Miklós Csaba

Betonadalékszer - mikloscs@mapei.hu

Küzmös Csaba
Szakértékesítő - felületi bevonatok - Kuzmos@mapei.hu

Egyéb területek

Márton László 

DIY manager - +36 30 289-3643 - marton.laszlo@mapei.hu

Cseh Árpád
DIY polcszervíz - +36 30 389-6237 - cseh.arpad@mapei.hu

Bene Beatrix

Közlekedési és mélyépítési értékesítő - +36 30 244 8597 - bene.beatrix@mapei.hu

 

Szaktanácsadás, műszaki információk

 

Fehér Zita

Központi szaktanácsadó - +36 23 449 600 - 7:00-tól - 15:20-ig hívható, szaktanacs@mapei.hu

 

Alkalmazástechnika

 

Nyugat - Magyarország

Ambrus Bálint - +36 20 5272903

Hebling László - +36 30 415 7914

Wágner Gergő - +36 20 429 3643

Tarnai László - +36 20 231 2450


Budapest, Pest megye

Szimet Ferenc - +36 30 528 7538

Hajdu Attila - +36 30 372 9579

Borda Tamás - +36 30 676 7772


Kelet - Magyararország

Bogár Bertold - +36 30 505 6051

Juhász-Nagy János - +36 30 205 3753

Kis Péter - +36 20 234 1637

Kis László - +36 30 363 0051

 

Értékesítők

Budapest és Pest megye

Tóth Csaba
Területi vezető - tothcs@mapei.hu

Tari Szabolcs
+36 30 395 7429, sz.tari@mapei.hu (4; 5; 6; 13; 15; 16 (É-K Pest megye - Dunától a 31-es útig

Garay Gergely
+36 30 257-4217, Garay.Gergely@mapei.hu (10; 14; 17; 18; 19; 20; 23 (K Pest megye - 31-es úttól az M5-ig)

Habling Károly
+36 20 2642640, k.habling@mapei.hu Budafok; 11; 22 (D-NY Pest megye - 51-es úttól az M7-ig)

Szemenyei Zsolt
+36 30 508 2864, zs.szemenyei@mapei.hu- Generálkivitelezői kapcsolattartó

Hugyecsek György
+36 30 532-5856, hugyecsek.gyorgy@mapei.hu (1; 2; 3; 12 (É-NY Pest megye - Dunától az M7-ig)

Lakatos Zsolt
+36 30 257 4219 - lakatos.zsolt@mapei.hu (Csepel; 7; 8; 9; 21 (D Pest megye - M5-től az 51-es útig)

Bíró István
+36 30 221 8957 - biro@mapei.hu - szakértékesítő - melegburkolat és ipari padló

Bálint Tibor
+36 30 524 3232 - Balint.Tibor@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések

Ladics József
+36 30 466 3128 - j.ladics@mapei.hu- Polyglass, Bp. és Pest megye

Sütő-Kreisz Valentina
+36 20 3615723 - v.suto@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Budapest és Pest megye

Kelet - Magyarország

Pavelka Ádám

Területi vezető

Farkas András
+36 30 813 6636 - farkas.andras@mapei.hu -Szabolcs megye

Nagy Gábor

+36 30 641 9501 - nagy.gabor@mapei.hu - Borsod megye

Orosz Andor
+36 30 278 8543 - orosz.andor@mapei.hu - Békés megye 

Majoros Attila

+36 30 257 4218 - a.majoros@mapei.hu - Értékesítő Nógrád + Heves

Szénás Krisztián
+36 30 418 4381 - szenas.krisztian@mapei.hu - Hajdú-Bihar megye

Kiss Adrienn 

+36 30 265 5310 - kiss.adrienn@mapei.hu - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Hadházi István
+36 30 436 1605 - Hadhazi.Istvan@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések

Fülep Attila
+36 20 269 5295 - a.fulep@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Kelet-Magyarország

Dél - Magyarország

Stamler Szabolcs

Területi vezető

Tarrósi Péter
+36 30 934 8272 - p.tarrosi@mapei.hu - Somogy és Tolna megye 

Mándity Zoltán

+36 30 683 2710 - z.mandity@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Dél-Magyarország

Schüszler Miklós
+36 30 635 8127 - schuszlerm@mapei.hu - Csongrád megye

Takács László

Baranya megye - 06 30 830 5814 - takacs.laszlo@mapei.hu

Moretti Szabina
+36 20 509 1445 - sz.moretti@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések

Kósa Viktor
+36 30 823 5803 - v.kosa@mapei.hu - Értékesítő Bács - Kiskun megye

Nyugat - Magyarország

Dunai Zsolt
Területi vezető

Horváth Roland 

+36 30 228 4013- horvath.roland@mapei.hu - Vas megye

Fleisz Júlia
+36 30 830 5815 - Fleisz.Julia@mapei.hu - Győr-Moson-Sopron megye

Juhász Mihály 

+36 30 328 1950 - juhasz.mihaly@mapei.hu - Fejér megye

Doma András +36 30 429 3160 - doma.andras@mapei.hu - Veszprém megye

Gayerné Nagy Nárcisz 

+36 30 532 7655 - nagy.narcisz@mapei.hu - Komárom-Esztergom megye

Marton Zsolt
+36 20 509 0868 - marton.zsolt@mapei.hu - Zala megye

Dróth Tamás

+36 30 969 9104 - droth.tamas@mapei.hu - Betonadalékszer

Vajda Tamás
+36 20 232 5980 - t.vajda@mapei.hu - Építész, mérnök szaktanácsadó, Nyugat-Magyarország

Kovács Gábor
+36 20 509 1620 - Kovacs@Gabor@mapei.hu - szakértékesítő - homlokzati hőszigetelések

Szaktanács kérés felmerülő szakmai problémák esetén 

Adatvédelmi nyilatkozat

Maradjon kapcsolatban velünk

Iratkozzon fel hírlevelünkre, így nem marad le a Mapei friss híreiről