Contacte

Mapei Romania

Aflați diferitele locații ale Mapei in Romania și trimiteți-ne un mesaj direct utilizând formularul de mai jos.

Obțineți o copie a celei mai recente liste de prețuri de la echipa de vânzări sau contactați echipa de servicii tehnice pentru a solicita asistență pe șantier sau în timpul lucrărilor de proiectare și pentru a primi mai multe informații despre produsele și soluțiile Mapei.


Depozit Brasov

Estabishment thumbnail

Adresa

ELECTROPRECIZIA INDUSTRIAL AND LOGISTIC PARK Str. Electroprecizia nr. 3, Săcele, Brașov, Romania

Telefon

0040 268 334 095

Fax

0040 268 334 092

E-mail

office@mapei.ro

Url

http://www.mapei.ro

Depozit Bucuresti

Estabishment thumbnail

Adresa

Aleea Constanza nr 23 - 33, cladirea, „L” 6, Autostrada Autostrada BUCURESTI – PITESTI, km 13,5, Bucuresti , Romania

Telefon

0040 371 525 757

Fax

0040 268 334 092

E-mail

office@mapei.ro

Url

http://www.mapei.ro


Mapei Romania Srl

Estabishment thumbnail

Adresa

22th Tudor Vladimirescu Bvd, Green Gate Building, 6th floor, Sector 5, Bucarest, Romania

Telefon

+4021 311 78 19/20

Fax

+4021 311 78 21

E-mail

office@mapei.ro

Url

www.mapei.ro

Echipa de Vânzări

Director zonal
Director zonal
Dragos Vlagali

Bucuresti & SE

Area Sales Manager

0728 108 606

dragos.vlagali@mapei.ro

 
Bistrita-Nasaud, Maramures, Salaj, Satu Mare

Bogdan Dragos

Reprezentant Vanzari

0733 510 158

bogdan.dragos@mapei.ro

 
Alba, Bistrita, Cluj, Maramures, Salaj, Satu Mare

Horea Truta

Project Manager

0735 301 692

horea.truta@mapei.ro

 
Brasov, Sibiu

Roxana Micu

Reprezentant Vanzari

0729 942 370

roxana.micu@mapei.ro

Director zonal
Lorand Albert

Centru, Covasna, Harghita, Mures

Area Sales Manager

0735 301 666

lorand.albert@mapei.ro

 
Arad, Bihor, Caras-Severin

Gabriel Szabados

Reprezentant Vanzari

0735 301 699

gabriel.szabados@mapei.ro

Director zonal
Lucian Zarin

Banat, Hunedoara, Timis

Area Sales Manager

0728 108 610

lucian.zarin@mapei.ro

 
Arges, Gorj, Mehedinti, Valcea

Robert Tritescu

Reprezentant Vanzari

0735 301 697

robert.tritescu@mapei.ro

Director zonal
Cezar Ionescu

Dolj, Olt, Oltenia

Area Sales Manager

0729 992 328

cezar.ionescu@mapei.ro

Director zonal
Albert Manea

Braila, Galati, Moldova

Area Sales Manager

0728 108 608

albert.manea@mapei.ro

 
Botosani, Iasi, Vaslui

Dan Guzganu

Reprezentant Vanzari

0725 600 506

dan.guzganu@mapei.ro

 
Bacau, Neamt, Suceava, Vrancea

Razvan Spataru

Reprezentant Vanzari

0728 108 609

razvan.spataru@mapei.ro

 
Buzau, Dambovita, Prahova

Claudiu Zamfira

Reprezentant Vanzari

0728 108 605

claudiu.zamfira@mapei.ro

 
Calarasi, Constanta, Ialomita, Tulcea

Cristian Simionescu

Reprezentant Vanzari

0733 510 157

cristian.simionescu@mapei.ro

 
Proiecte Bucuresti

Sebastian Florescu

Project Manager

0727 776 115

sebastian.florescu@mapei.ro

 
Bucuresti S5&S6

Ionut Dobre

Reprezentant Vanzari

0799 744 290

ionut.dobre@mapei.ro

 
Bucuresti S3&S4, Giurgiu, Teleorman

Florian Mihalache

Reprezentant Vanzari

0729 992 327

florian.mihalache@mapei.ro

 
Bucuresti S1&S2

George Tisu

Reprezentant Vanzari

0733 510 161

george.tisu@mapei.ro

Rămâneți la curent

Abonați-vă la noul nostru newsletter pentru a primi noutăți despre Mapei