Keramik & Golv

Keramiska fäst- och fogprodukter, golvspackel - Sverige

Håkan Larsson
Försäljningschef
Mobil: +46 70 661 50 68
hakan.larsson@mapei.se

 

Elias Nordling
Teknisk projektsäljare/KAM, Östra och Norra Sverige 
Mobil: +46 70 661 04 77
elias.nordling@mapei.se

 

Christer Ehrenholm
Teknisk säljare, västra Götaland och västra Svealand
Mobil: +46 76 775 54 09
christer.ehrenholm@mapei.se

 

Andreas Martinsson
Teknisk säljare/KAM,södra och västra Sverige
Mobil: +46 70 661 56 54
a.martinsson@mapei.se

Fredrik Derwinger
Teknisk säljare, Stockholm syd
Mobil: +46 70 661 02 84
f.derwinger@mapei.se

Jan-Erik Johansson
Teknisk projektsäljare, södra och västra Sverige
Mobil: +46 70 239 27 03
jan-erik.johansson@mapei.se

 

Mattias Lindgren
Teknisk säljare, södra Sverige
Mobil: +46 70 372 43 01
m.lindgren@mapei.se

 

Mattias Skoog
Teknisk säljare, Stockholm
Mobil: +46 70 661 31 60
m.skoog@mapei.se

                                                                                 

 

Keramiska fäst- och fogprodukter - Norden

Tor Viggo Moen
Produktspecialist Byggkeramik
Mobil: +47 916 73 568
t.moen@mapei.no

 

Alf Ruud
Produktspecialist Byggkeramik
Mobil: +47 907 66 970
alf.ruud@mapei.no

 

Håll kontakten

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få nyheter från Mapei