Bygg Norge

Butikkjeder / Faghandel

Jan Tore Siljedal
Key Account Manager - FLIS-forhandlere
Mob. +47 979 52 676
jan.tore.siljedal@mapei.no

 

Stefan Berntsen
Teknisk selger - FLIS-forhandlere region Øst-Nord
Mob. +47 919 17 019 
stefan.berntsen@mapei.no

 

Eilif Hassum
Teknisk selger - FLIS-forhandlere region Sør-Vest
Mob. +47 901 77 170
eilif.hassum@mapei.no

 

Prosjektsalg

Erik Gabrielsen
Produktspesialist Sement- og herdeplastbaserte gulv
Mob. +47 918 79 800
erik.gabrielsen@mapei.no

 

Bjarne Ruud
Produktspesialist Bygg & Anlegg
Mob. +47 907 66 921
bjarne.ruud@mapei.no

 

Eugen Amandus Øiongen
Applikasjonstekniker Fasade
Mob. +47 916 57 374 
amandus.oiongen@mapei.no

 

Alf Ruud
Produktspesialist Byggkeramikk
Mob. +47 907 66 970
alf.ruud@mapei.no

 

Tor Viggo Moen
Produktspesialist Byggkeramikk
Mob. +47 916 73 568
t.moen@mapei.no

 

 

Salg

Espen Bothner
Salgssjef Bygg Norge
Mob. +47 907 44 560
espen.bothner@mapei.no

 

Evy Østli 
Salgssekretær
Mob. +47 915 55 094
evy.ostli@mapei.no

 

Odd Magnus Storbråten
Teknisk Support Pumpebiloperatører
Mob. +47 913 18 170
odd.magnus.storbraten@mapei.no

 

Salg - Region Øst-Norge

Espen Bothner
Regionsjef Øst-Norge
Mob. +47 907 44 560
espen.bothner@mapei.no

 

Eirik Nilseng
Produktspesialist Sement- og herdeplastbaserte gulv
Mob. +47 904 00 701
eirik.nilseng@mapei.no

 

Lena Keiserud
Teknisk selger Region Øst
Mob. +47 904 00 701
l.keiserud@mapei.no

 

Tore Karlsen
Teknisk selger Østfold
Mob. +47 974 95 901
tore.karlsen@mapei.no

 

Stein Åge Lysgård
Produktspesialist Gulvavretting Pumpebil
Mob. +47 415 22 690
stein.age.lysgard@mapei.no

 

Kristin Gulliksen
Teknisk selger Hedmark/Oppland
Mob. +47 950 66 016
kristin.gulliksen@mapei.no

 

Øyvind Søgård
Produktspesialist Gulv
Mob. +47 913 52 635
oyvind.sogard@mapei.no

 

Salg - Region Sør-Norge

Viggo Breitve 
Regionssjef Sør-Norge
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no

 

Karl Alexander Kristensen
Teknisk selger Aust- og Vest-Agder
Mob. +47 907 64 566
alexander.kristensen@mapei.no

 

Stian Waksvik
Teknisk selger Telemark og Vestfold
Mob. +47 413 39 658
s.waksvik@mapei.no

 

Salg - Region Vest-Norge

Viggo Breitve 
Regionssjef Vest-Norge
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no

 

Kenneth Nilsen
Teknisk selger Sogn og Fjordane/Hordaland
Mob. +47 971 58 373
kenneth.nilsen@mapei.no

 

Christian Espeseth
Teknisk selger Sogn og Fjordane/Hordaland
Mob. +47 476 73 500
christian.espeseth@mapei.no

 

Jon Anders Eide
Teknisk selger Sogn og Fjordane/Møre og Romsdal
Mob. +47 917 75 500
jon.anders.eide@mapei.no

 

Livar Høgemark
Teknisk selger Rogaland
Mob. +47 950 78 400
livar.hogemark@mapei.no

 

Salg - Region Midt- og Nord-Norge

Viggo Breitve 
Regionssjef Midt- og Nord-Norge
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no

 

Torben Sønvisen
Teknisk selger Nord-Norge
Mob. +47 906 03 467
torben.sonvisen@mapei.no

 

Jørn Eliassen
Teknisk selger Trøndelag
Mob. +47 479 03 319
j.eliassen@mapei.no

 

Teknisk service og opplæring

Tommy Øiongen
Leder Teknisk Support
Mob. +47 400 82 000
tommy.oiongen@mapei.no

 

Dan Ole Hansen
Teknisk Support
Mob. +47 950 40 604
do.hansen@mapei.no

 

Elin Ellingsen
Leder Mapeiskolen
Tlf. dir. +47 62 97 20 96
Mob. +47 473 52 744
e.ellingsen@mapei.no

 

Hold kontakten

Meld deg på nyhetsbrevet vårt for å få siste nytt fra Mapei