Bygg Norge

Salgssjef Bygg Norge

Espen Bothner
Salgssjef Bygg Norge
Mob. +47 907 44 560
espen.bothner@mapei.no

 

Infratek

Trond Ueland
Salgssjef Infratek
Mob. +47 907 55 763
t.ueland@mapei.no

 

Industrigulv og fasade

Erik Haukerud
Salgssjef Industrigulv og fasade
Mob. +47 913 96 554
e.haukerud@mapei.no

 

Øyvind Søgård
Teknisk selger Industrigulv og fasade
Mob. +47 913 52 635
oyvind.sogard@mapei.no

 

Amandus Øiongen
Teknisk selger Industrigulv og fasade
Mob. +47 916 57 374 
amandus.oiongen@mapei.no

 

Byggprosjekt

Viggo Breitve 
Salgssjef Byggprosjekt
Mob. +47 400 82 700
viggo.breitve@mapei.no

 

Christian Espeseth
Teknisk selger Byggprosjekt Vestland
Mob. +47 476 73 500
christian.espeseth@mapei.no

 

Oddbjørn Ekstrøm
Teknisk selger Byggprosjekt Trøndelag/Møre og Romsdal
Mob. +47 413 70 822
o.ekstrom@mapei.no

Torben Sønvisen
Teknisk selger Byggprosjekt Nordland, Troms og Finnmark
Mob. +47 906 03 467
torben.sonvisen@mapei.no

 

Tore Karlsen
Teknisk selger Byggprosjekt Viken Øst og Oslo
Mob. +47 974 95 901
tore.karlsen@mapei.no

 

Livar Høgemark
Teknisk selger Byggprosjekt Rogaland
Mob. +47 950 78 400
livar.hogemark@mapei.no

 

Stian Waksvik
Teknisk selger Byggprosjekt Agder/Vestfold og Telemark
Mob. +47 413 39 658
s.waksvik@mapei.no

 

Stein Åge Lysgård
Teknisk selger Byggprosjekt Viken/Oslo
Mob. +47 415 22 690
stein.age.lysgard@mapei.no

 

Kristin Gulliksen
Teknisk selger Byggprosjekt Innlandet
Mob. +47 950 66 016
kristin.gulliksen@mapei.no

 

Eilif Hassum
Teknisk selger Byggprosjekt Viken
Mob. +47 901 77 170
eilif.hassum@mapei.no

 

Byggkeramikk

Kenneth Nilsen
Salgssjef Byggkeramikk
Mob. +47 971 58 373
kenneth.nilsen@mapei.no

 

Teknisk support Flytsparkel

Odd Magnus Storbråten
Teknisk support Flytsparkel
Mob. +47 913 18 170
odd.magnus.storbraten@mapei.no

 

Teknisk service og opplæring

Tommy Øiongen
Leder Teknisk Support
Mob. +47 400 82 000
tommy.oiongen@mapei.no

 

Dan Ole Hansen
Teknisk Support
Mob. +47 950 40 604
do.hansen@mapei.no

 

Elin Ellingsen
Leder Mapeiskolen
Tlf. dir. +47 62 97 20 96
Mob. +47 473 52 744
e.ellingsen@mapei.no

 

Hold kontakten

Meld deg på nyhetsbrevet vårt for å få siste nytt fra Mapei